Anasayfa

Organizasyon Şeması

Tarihçe ve Tanıtım

Faaliyet Alanları

Hizmetler

Tamamlanan Projeler

Referanslar

İletişim

Tanıtım Filmi


Korun Group
www.korungroup.com
 
www.korunsigorta.com
 
www.koruninsaat.com
 
www.koruntasimacilik.com
 
www.korunturizm.com
 
Genel Müdür'ün Mesajı

Her kuruluşun ve her bireyin gerektiğinde içinde bulunduğu şartları da zorlayarak ülkemiz kalkınma hamlesine en büyük desteği ve katkıyı sağlayacak hizmeti vermeye çalışması küreselleşen dünya içinde en gelişmiş teknolojilere sahip olarak, en modern teknik yöntemleri uygulamak ve dünya ile rekabet etme şans ve imkanını yakalamak üzere uğraş vermesi önde gelen bir memleket görevidir.

Bu görüşün ışığı altında hem resmi, hem de özel sektörün yurtiçi ve yurtdışı bir çok projesinin gerçekleşmesinde kazandığımız deneyim ve tecrübelerimizi Korun İnşaat ve Turizm Limited Şirketi'nin genç, dinamik, bilgili, sağ duyulu sorumluluk sahibi ve dürüst çalışanları ile bütünleştirmekten kıvanç ve onur duymaktayım.

Bir inşaat firmasından beklenen hizmeti "en kaliteli ve kısa sürede" sunmanın firmamızın vazgeçilmez bir tutkusu ve prensibi haline geldiğini izlemekten son derece memnun olmaktayım.

Bu prensibe bağlı olarak firmamızın elde ettiği başarılar ve gördüğü takdir, hepimiz için büyük bir övünç vesilesi olmaktadır.

Çünkü; kendimize güveniyoruz ve bu bize gurur veriyor.

 
Genel Müdür
Orhan Korun

 

   


© copyright 2008 Korun Group